Kvůli Britney Spears zamrzl celý Twitter

2. června 2010 v 8:52 | X-Tina Spears |  Britney - Články
spears-aguilera.blog.cz
Tisíce fanoušků Britney Spears způsobily v neděli 30. května na sociální síti Twitter menší kolaps.
Jako poklonu zpěvačce zasílali do svých statusů heslo "We♥Britney", které se stalo nejzasílanějším výrazem toho dne a bylo zařazeno do tzv. "trending topics" (populární témata). Počet tohoto hesla byl tak velký, že se ani nedalo spočítat, kolik jich za sekundu bylo odesláno.
Někteří fanoušci k větě "We♥Britney" připsali svůj dodatek jako například: "Milujeme Britney, protože se narodila, aby nás učilina šťastnými!" nebo "Milujeme Britney protože 1) Je skvělá máma, 2) Vyleze z auta a je z toho velká novinka, 3) Je nejlepším umělcem své generace, 4) Je zábavná."
Dne 24. dubna Britney oslavila, že se stala nejsledovanější osobou na Twitteru, a to tak, že odpovídala na dotazy fanoušků. Momentálně má na Twitteru 5.029.653 followers.
Do povědomí se popová princezna dostala poprvé v roce 1993, kdy byla přijate do pořadu Mickey Mouse Club, který vysílalo Disney Channel. Společně s ní zde vystupoval i Justin Timberlake a Christina Aguilera.
Ke konci minulého století byla již světovou megastar, která lámala rekordy na žebříčcích hudebních hitparád. Pětice z jejich 6 studiových alb dostáhla čísla #1 v oficiální americké hitparádě Billboard 200, včetně posledního alba "Circus" (2008).

zdroj: lovebritney.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama