Říjen 2010

Glee: Britney zlomila rekord!

3. října 2010 v 0:04 | X-Tina Spears |  Britney - Články
spears-aguilera.blog.cz
Britney Spears a seriál Glee si na svůj účet mohou připsat další rekord. Včerejší epizoda Britney/Brittany, která byla poctou právě popové princezně, se stala s 13,3 milióny diváky a 4% ratingy nejsledovanější epizodou celého seriálu vůbec!
Kromě jiného, covery Britneyiných písní v podání herců/zpěváků ze seriálu Glee si na americkém iTunes vedou skvěle. "Toxic" je dokonce na 1. místě a zbytek songů se nachází také v Top 10!
Gratulujeme!

zdroj: lovebritney.net

Práce na novém albu jdou skvěle, vyjít by mohlo na jaře 2011

3. října 2010 v 0:00 | X-Tina Spears |  Britney - Články
spears-aguilera.blog.cz
Adam Leber, manažer Britney Spears, na svém oficiálním Twitteru prozradil pár nových podrobností o práci popové princezny na svém sedmém studiovém albu.
"Brit na albu pracuje. Jde to až neuvěřitelně skvěle. Pravděpodobně to je nejlepší start vůbec. Máme několik skvělých písní. Datum vydání dosud nebylo stanoveno…"
Robin Leach, moderátor televizního pořadu "Lifestyles of the Rich and Famous" v 80. a 90. letech, pak na svém oficiálním Twitteru napsal tuto zprávu:
"Larry Rudolph, manažer Britney Spears, mi v hotelu Palms řekl, že je v polovině nahrávání nového alba a vyjde na jaře. Album je prý zatím fantastické."

zdroj: lovebritney.net