Britney - Články

VIP balíčky za 1 000 dollarů jsou v Las Vegas a LA vyprodané

27. dubna 2011 v 15:54 | X-Tina Spears
I přesto, že jsou ceny lístků na turné Femme Fatale od Britney Spears velmi vysoké, tak se VIP balíčky za 1 000 dollarů (cca 16 500 Kč) podařilo v Las Vegas a v Los Angeles velmi rychle vyprodat.
zdroj: lovebritney.net

Britney & Rihanna jsou na 1. místě v USA

26. dubna 2011 v 16:01 | X-Tina Spears
Je to oficiální. Rihanna si na svůj singl "S&M" přizvala Britney Spears a společně tak tento týden dobyly oficiální americkou singlovou hitparádu Billboard. V kariéře Britney Spears se jedná již o její páté první místo a také o druhé prvenství za tento rok, hned po singlu "Hold It Against Me". Singlu se za minulý týden prodalo 293 000 kusů.

Singl "Till The World Ends" se drží na pěkné 9. pozici. Minulý týden byl na místě osmém.

Oficiální tisková zpráva k turné Femme Fatale

17. dubna 2011 v 13:17 | X-Tina Spears
Hudební ikona Britney Spears vyrazí 16. června na turné Femme Fatale. Jako speciální host/předskokanka byla již potvrzena Nicki Minaj. Nebude ale jediná, která Britney Spears po Severní Americe doprovodí. Na každém koncertu se objeví i zpěvačka, která vystupuje pod jménem Jessie and the Toy Boys a australská dívčí skupina Nervo.
Lístky na koncerty se začnou prodávat 30. dubna na stránkách Ticketmaster.com a LiveNation.com.
"Tohle je turné Femme Fatale a jsem nadšená, že se ke mně připojí sexy Nicki Minaj. A Jessie and the Toy Boys a Nervo donutí všechny tancovat. Nemůžu se dočkat."
Celou zprávu pak najdete na BritneySpears.com.

Album Femme Fatale debutuje v USA na #1!

7. dubna 2011 v 18:34 | X-Tina Spears

Jak se předpokládalo, tak se taky stalo. Album Femme Fatale debutuje v oficiální americké albové hitparádě Billboard na 1. místě s prodejem cca 280 000 kusů za první týden! Album se tak stalo již jejím 6. #1 albem v USA.
Kromě USA je album na prvním místě také v Kanadě, Austrálii (a stalo se tak její prvním #1 albem v této zemi), Brazílii a Mexiku.
Pokud jde o ČR, tak i zde má album skvělé umístění. Minulý týden debutovalo na 6. místě a tento týden se dokonce posunulo na místo 5.

zdroj: lovebritney.cz

Glee: Britney zlomila rekord!

3. října 2010 v 0:04 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Britney Spears a seriál Glee si na svůj účet mohou připsat další rekord. Včerejší epizoda Britney/Brittany, která byla poctou právě popové princezně, se stala s 13,3 milióny diváky a 4% ratingy nejsledovanější epizodou celého seriálu vůbec!
Kromě jiného, covery Britneyiných písní v podání herců/zpěváků ze seriálu Glee si na americkém iTunes vedou skvěle. "Toxic" je dokonce na 1. místě a zbytek songů se nachází také v Top 10!
Gratulujeme!

zdroj: lovebritney.net

Práce na novém albu jdou skvěle, vyjít by mohlo na jaře 2011

3. října 2010 v 0:00 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Adam Leber, manažer Britney Spears, na svém oficiálním Twitteru prozradil pár nových podrobností o práci popové princezny na svém sedmém studiovém albu.
"Brit na albu pracuje. Jde to až neuvěřitelně skvěle. Pravděpodobně to je nejlepší start vůbec. Máme několik skvělých písní. Datum vydání dosud nebylo stanoveno…"
Robin Leach, moderátor televizního pořadu "Lifestyles of the Rich and Famous" v 80. a 90. letech, pak na svém oficiálním Twitteru napsal tuto zprávu:
"Larry Rudolph, manažer Britney Spears, mi v hotelu Palms řekl, že je v polovině nahrávání nového alba a vyjde na jaře. Album je prý zatím fantastické."

zdroj: lovebritney.net

Nové album bude výstřední

19. září 2010 v 16:56 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Americký hudební producent Sean Garrett ("Toy Soldier") na nedělních VMA's prozradil, že s popovou princeznou Britney Spears spolupracuje na jedné nebo dvou písních pro její nové album.
"Chystám se s ní jít do studia. Miluju Britney. Chci ji pomoci vyrůst. Chci udělat takové věci, které by mohly obletět celý svět."
Nakonec dodal, že by nové album mohlo být trochu výstřední.

zdroj: lovebritney.net

Svatební zvony Britney a Jasonovi zatím hrát nebudou

5. září 2010 v 10:04 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Zamilovaný pár Britney Spears (28) a Jason Trawick (38) si momentálně užívají dovolené na Havaji, kde navštívili kapli a o dva dny později dokonce sledovali svatbu z balkónu svého hotelového pokoje.
Přesto, že pár, který spolu chodí už více než rok, má velmi silný a krásný vztah, plány na uzavření svazku zatím nemají.
"Berou všechno den po dni a užívají si společný čas," prozradil zdroj časopisu People a dále také doplnil, že Britney samozřejmě přemýšlí i o budoucnosti. Další zdroj dodová, že vztah s Trawickem ji pomáhá dospět.
"Jasonovi na ní opravdu velmi záleží, hluboce mu záleží na jejích dětech a miluje ji," řekl další zdroj.
zdroj: lovebritney.net

Lady Gaga sesadila z trůnu Britney

26. srpna 2010 v 9:29 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Americká speváčka Lady Gaga sa stala novou kráľovnou sociálnej siete Twitter, na ktorej má už viac ako 5,7 milióna fanúšikov.
Excentrická hviezda z trónu zosadila svoju krajanku Britney Spears. Pri príležitosti zisku prvenstva publikovala na YouTube "inauguračný odkaz", ktorý zaznamenal doteraz takmer pol milióna videní.
"Ďakujem Vám, že ste mi zabezpečili titul Kráľovná Twitteru. Sľubujem, že nikdy nebudem publikovať nezmysly a budem 'tweetovať' aj naďalej," uviedla Lady Gaga. Speváčka s občianskym menom Stefani Germanotta má v súčasnosti na Twitteri vyše 5 769 000 priaznivcov, kým Britney Spears 5 713 000 fanúšikov. Viac ako 5 miliónov priaznivcov má na Twitteri aj americký prezident Barack Obama, herec Ashton Kutcher či moderátorka Ellen DeGeneres.

Fuj! Britney Spears smrdí vlasy!

23. srpna 2010 v 11:28 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
To, že sa popová princezná pohybuje neupravená, nie je už nič nové. Ale to, že sa neumýva, nové je!
Magazín Heat tvrdí, že Britney nenávidí, keď si musí umývať vlasy.
Jej milenec Jason Trawick jej musel prehovoriť do duše a presvedčiť ju, aby sa začala o seba starať. Britney totiž v predošlých týždňoch chodila po ulici taká neupravená, že sa s ňou Trawick hanbil vyjsť na ulicu.
Britney nie je ten typ, ktorý sa hodiny upravuje. Nenávidí umývanie vlasov, ktoré jej potom dokonca smrdia. Niekedy nosí jedno oblečenie aj trikrát za týždeň.
Niekedy sa o hviezdach objavia také informácie, ktoré by človek radšej ani nevedel.

P.S. No nevím, co je na tom pravdy :-D ale řekla bych, že je to zase novinářský výmysl

Novinky o albu Britney

23. srpna 2010 v 11:07 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Adam Leber, manažer Britney Spears, se dnes snažil fanouškům odpovědět na pár otázek. Z jeho Twitteru se můžete dozvědět, že pokud jde o vydání alba, tak zatím ještě nikdo nemá odpověď. Britney se prý snaží, aby nahrála skvělé album a podle Adama bude její doposud nejlepší.
O novém albu se ve zkratce zmínil i Ryan Murphy, tvůrce seriálu Glee. "Dostal jsem možnost si poslechnout její novou hudbu, která vyjde na konci podzimu nebo na začátku příštího roku, a je to pro ni opravdu skvělý návrat do formy. Ty písně jsou skvělé a cítím, že se dere na vrchol, je skvělá."

zdroj: lovebritney.net

P.S. Takže to byly všechno fámy, když se psalo, že by měl nový singl vyjít na konci sprna...

Britney Spears dokončuje album! Na VMA 2010 se neobjeví

19. srpna 2010 v 10:17 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Adam Leber, manažer Britney Spears, na svůj Twitter oznámil fanouškům dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou.
Špatnou zprávou je, že letos se Britney na předávání cen MTV Video Music Awards 2010 neobjeví.
Dobrou zprávou a zároveň důvodem pro tu špatnou je, že Britney Spears právě ve studiu dokončuje práci na svém novém studiovém albu.

zdroj: lovebritney.net

Producent Alex da Kid spolupracuje s Britney Spears

17. července 2010 v 9:20 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Anglický producent Alex da Kid spolupracuje s Britney Spears na jejím novém studiovém albu, které by podle našeho zdroje mělo vyjít ke konci tohoto roku.
Kid je například autorem takových hitů, jako je "Airplanes" (B.o.B feat. Hayley Williams of Paramore) nebo "Love The Way You Lie" (Eminem feat. Rihanna).

zdroj: lovebritney.net

Patrick Monahan chce s Britney Spears napsat song

15. července 2010 v 9:00 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Patrick Monahan, frontman skupiny Train [jejich hit "Hey, Soul Sister"], přes svůj Twitter požádal Britney Spears, aby s ním společně napsala nějaký song, že dostal nápad. Mohlo by to být zajímavé, nemyslíte???

zdroj: lovebritney.net

Detaily ohledně seriálu Glee a Britney

15. července 2010 v 8:55 | X-Tina Spears
Na internet se postupně dostávají detaily o chystané epizodě seriálu Glee, která bude věnována popové ikoně Britney Spears.
Půjde o druhý díl druhé řady seriálu a měl by se vysílat 28. září 2010. Seriálová postava jménem Brittany [to je ale náhoda, co?], kterou hraje herečka Heather Morris, by měla zazpívat rovnou dvě písně od Britney. V seriálu mají údajně zaznít hity "Piece Of Me" a "Oops!…I Did It Again", o dalších se prozatím neví.

zdroj: lovebritney.net

Na epizodě věnované Britney Spears v seriálu Glee se pracuje!

9. července 2010 v 22:31 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Už dříve se o epizodě věnované princezně popu Britney Spears spekulovalo a to hlavně proto, že o ni fanoušci projevili obrovský zájem.
Snaha se vyplatila. Ryan Murphy, autor seriálu Glee, potvrdil ET, že momentálně píše epizodu s Britney Spears. Jestli se v ní objeví i sama Britney, to neprozradil.
Kromě toho chystá tento velmi úspěšný seriál i velkou poctu zatím neznámému interpretovi. Nevíme komu, ale ET zatím hádá, že jde o Michaela Jacksona. Epizoda se bude vysílat příští rok po Super Bowlu.

zdroj: lovebritney.net

Britney Spears natáčí album nabušené hity

6. července 2010 v 9:41 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
"Circus", zatím poslední studiová deska Britney Spears, byl vydán koncem roku 2008 a poté následovalo velice úspěšné světové turné. To se sice neobešlo bez skandálů (v Austrálii si někteří návštěvníci této ne zrovna levné show stěžovali, že veškerý program byl "zazpíván" na playback), ale zpívající matce dvou synů vydělalo nemalý peníz. Britney si stačila oddychnout a po skončení koncertní šňůry začala s přípravami nové desky.
Zatím nepojmenovaný počin má už některé potvrzené producenty, mezi kterými se objevují jména jako dubstepový Rusko nebo tranceový král DJ Tiësto. Dalším z nich je i Danja, se kterým Britney už mnohokrát spolupracovala. Ten se médiím svěřil s bližšími informacemi ohledně nového počinu americké zpěvačky. "Začínáme dávat vše dohromady. Už jsem vytvořil pár tracků, který se mi fakt hodně líbí, a už se nemůžu dočkat, až začneme produkovat opravdu naplno, zatím jsme pouze v před-produkční fázi," uvedl a pokračoval: "Rozhodně se budu snažit vydat ze sebe to nejlepší a pokusím se vyprodukovat opravdu hitové, rychlé a energické písničky. Ty dle mého Britney potřebuje nejvíc a je to meta, na kterou budu mířit."
Známý producent navíc dodal, že spolupráce s Britney je naprosto bezchybná. Dokonce ji označil za nejjednodušší, kterou kdy zažil. Zpěvačka je pověstná svými skandály, ale na druhou stranu i naprostým perfekcionismem a nasazením. Za zmínku stojí, že i během období svého největšího psychického vypětí, kdy si oholila hlavu a přišla o děti, natočila svou kritikou nejoceňovanější desku "Blackout". Její nové album by mělo vyjít ještě letos.

zdroj: musicserver.cz

Zástupce Britney Spears: „Bodyguardovo obvinění ohledně týrání je absurdní“

3. července 2010 v 9:13 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Není to poprvé, co bývalý bodyguard Britney Spears, Fernando Flores, vypouští do světa nesmysly (viz. zde).
Tentokrát popovou princeznu obvinil z toho, že fyzicky týrala své syny Seana Prestona a Jaydena Jamese. Podle jeho slov jednoho ze synů mlátila páskem, ale prý ani druhému dítěti se fyzické tresty nevyhnuly. Zdroje ale tvrdí, že dokud Flores nebyl propuštěn, tak ani nepípnul.
Zdroj z blízkosti Britney a její rodiny řekl TMZ: "Obvinění, která Flores pronesl, jsou naprosto absurdní." A k tomu dále dodává: "Nikdy nebyl zaměstnancem Britney Spears ani rodiny Spearsových. Pracoval na poloviční úvazek pro jednu bezpečnostní firmu."
Na základě jeho obvinění byli do domu Britney Spears posláni příslušníci úřadu, kteří celou věc prověřili. Ovšem jak se dalo čekat, nic neobvyklého a znepokojujicího nenašli a vše bylo v naprostém pořádku.
Myslíte si, že je v pořádku, když město/stát pošle pracovníky z oddělení pro ochranu dětí do něčího domu, a to jen na základě zhrzeného zaměstnance a bulvárního článku? Jak se asi cítí Britney?

Danja o novém albu Britney Spears

29. června 2010 v 19:14 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Americký magazín Rap-up vyzpovídal producenta, který si říká Danja a stojí například za hitem "Gimme More".
Trochu, i když ne moc konkrétně, se rozpovídal o práci s Britney a také o jejím novém albu. Nahrávání alba je podle něj teprve v před-produkční části a Britney s Danjou tedy zatím žádné písně nenahrála. Na nahrávání ve studiu s popovou princeznou se ale podle svých slov velmi těší.
Na práci s Britney se vyjádřil takto: "S ní je to tak snadné a zábavné. Je to jedno z nejlehčích [a nejspíše nejlehčí] nahrávání, které jsem za svou kariéru zažil. Už se na to těším."
Ke stylu alba se vyjádřil Danja těmito slovy: "Můžeme začít tak a skončit úplně jinak, opravdu nevím. Udělám svou část práce tak, že se budu snažit aby to byly hitové, rychlé a energické písně. Myslím si, že to je přesně to, co potřebujeme a jaké jsou mé ambice."

Sia píše písně pro Britney Spears

18. června 2010 v 22:41 | X-Tina Spears
spears-aguilera.blog.cz
Zpěvačka a skladatelka Sia ve svém interview prozradila, že nedávno napsala písně pro Natashu Bedingfield, Willa Younga, Katie Noonan a Lior. To nejdůležitější ale samozřejmě je, že momentálně se snaží napsat nějaké písně pro popovou princeznu Britney Spears.
Mezi její poslední tvorbu patří například píseň "All I Need", kterou napsana pro Christinu Aguileru na její nové album "Bionic". V minulosti dokonce přezpívala i Britneyin hit "Gimme More".
Sia je jako umělec velmi svérázná a jistě nepatří mezi ty skladatele, které by si Britney normálně vybírala. Proto si myslím, že by tahle spolupráce mohla být velmi zajímavá.

zdroj: lovebritney.net
 
 

Reklama